Therme Wien - minerální prameny

Pozitivní a léčebné účinky přírodních minerálních pramenů jsou známé odjakživa. Že byste je ve Vídni ale nehledali? Omyl - thermální lázně Therme Wien nejsou jen tak obyčejné, získaly totiž už mnohá ocenění – 1. místo v kategorii nejlepší thermální lázně 2011, 3. místo v kategorii nejlepší léčebné lázně 2011 a také ocenění EWA Marketing Award, největší možný titul, kterého lze v tomto oboru vůbec dosáhnout.

I Římané věděli kam si zajít na pořádnou a osvěžující koupel. V roce 1974 se sirné prameny využily naplno stavbou thermálních lázní Therme Oberlaa na jihu Vídně, nedávno v roce 2010 zde vyrostl nový nejmodernější komplex Therme Wien s plochou 6 tisíc metrů čtverečních se staly největšími lázněmi v Rakousku.

Čeká na Vás léčebná procházka podél potůčku, kde projdete přes místnosti jako Kámen klidu, Kámen krásy, Kámen zážitků nebo Kámen fitness, pro hlubokou relaxaci můžete využít odpočívárnu s krbem, jeskynní bazén, knihovnu nebo kino. Vyzkoušet můžete až 26 bazénů, 24 saunových a parních kabin, venkovní prostory pro plážové hry, letní bar, masáže nebo zahradu ročních období. I děti si zde přijdou na své, je pro ně přichystáno několik spletitých skluzavek a tobogánů, park pro vodní hry, kanál s divokou vodou nebo loutkové divadlo.